آیین تشییع و تدفین پیکر مطهر لاله گمنام دفاع مقدس در هلدینگ پتروپالایش اصفهان برگزار می‌شود.

پیکر مطهر لاله گمنام هشت سال دفاع مقدس در هلدینگ پاروپالایش اصفهان تشییع و در شهرک شهید محمد منتظری خاکسپاری می‌شود.

️به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، پیکر مطهر شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس روز پنجشنبه ۷دی ماه در هلدینگ پتروپالایش اصفهان تشییع خواهد شد.

️گفتنی است که پیکر این شهید بزرگوار ساعت ۱۴ از ورودی شهرک شهید محمد منتظری بر دستان کارکنان هلدینگ پتروپالایش اصفهان و ساکنان این شهرک تشییع و در شهرک شهید محمد منتظری خاکسپاری خواهد شد.

️محمد ده‌بیدیان معاون منابع انسانی و توسعه مدیریت و مدیر روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان در این زمینه اظهار کرد: روز پنجشنبه هلدینگ پتروپالایش اصفهان مطهر به وجود شهیدی گمنام است که با ایثار جان خود سبب امنیت کشورمان در دوران دفاع مقدس و بعد از آن شد .

️وی گفت: با تدفین و خاکسپاری این شهید گمنام کارکنان هلدینگ پتروپالایش اصفهان با تلاش در مسیر توسعه کشور دین خود را به این شهید بزرگوار ادا خواهند کرد.

️محمد ده بیدیان ضمن دعوت از آحاد مردم شهید پرور اصفهان و کارکنان هلدینگ پترو پالایش برای حضور در این مراسم معنوی اضافه کرد: شهرک شهید محمد منتظری با حضور این شهید گمنام ثروتمند به سرمایه بزرگی می‌شود که برکات آن شامل حال ما و جامعه صنعت نفت کشور شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *